Tabldot Tabak (Perakende ve Toptan)

Tabldot Tabak

Tabldot Tabak

İdeal Endüstriyel Mutfak üretimi olan kırılmaz, dayanıklı, beyaz renkte tabldot tabakların, toptan ve perakende olarak Türkiye’nin her yerine hızlı kargo sayesinde satışı yapılmaktadır.

Antibakteriyel olan tabaklarda bakteri üremesi olmamaktadır. Böylece hijyen kurallarına uygun, sağlıklı yemek servisi yapabilirsiniz.

Restoran, lokanta, iş yeri, fabrika, ofis gibi alanlarda hızlı, kolay, temiz yemek servisi imkanı sağlar. Tabldotlar beyaz renktedir. Temizlenmesi kolaydır.

Polikarbon malzemeden ürettiğimiz tabldot tabaklar kırılmaz. Esneme yapar fakat kırılmaz. Köşelerde kırılmalardan mağdur olan kişiler ürünümüzü güvenle kullanabilirler.

Ürün stoğumuz bulunmaktadır. İstediğiniz sayıda tabldot tabak hızlı kargo ile adresinize ulaştırılır. Aynı gün kargo imkanı mevcuttur.

Tabaklarımız standart 5 bölmelidir. Çorba, yemek, salata, tatlı, çatal-bıçak alanları standartlara uygun olarak ayarlanmıştır.

İdeal Endüstriyel Mutfak güvencesi ile tabldot tabak ihtiyaçlarınıza kesin çözüm arıyorsanız bize ulaşın. Toptan ve perakende fiyatlarımızı öğrenmeden tabldot almayın.

İdeal Endüstriyel Mutfak 0 (282) 726 12 61