Adana Endüstriyel Mutfak Malzemeleri İdeal’de!

Adana Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Adana Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Adana bölgesinde bir çok endüstriyel mutfak malzemeleri satışı yapan firma bulabilirsiniz. İdeal Endüstriyel Mutfak olarak 15 yıldır güvenle ve kalitemizden ödün vermeden çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarında A’dan Z’ye aradığınız tüm ürünleri İdeal Endüstriyel Mutfak’da bulabileceğinizi biliyor musunuz? Rekabetçi fiyatlarımız, toptan ve perakende satışlarımız, hızlı kargo ve online sipariş gibi öne çıkan özelliklerimizi siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli geliştirmekteyiz.

Perakende Satış

Endüstriyel mutfak malzemeleri perakende satışını websitemiz üzerinden, n11 mağazamızdan, İSTOÇ merkezimizden ve Tekirdağ/Çerkezköy’de bulunan şubemizden yapmaktayız. Aradığınız ürün ne olursa olsun, mutlaka bize ulaşarak fiyat ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Toptan Satış

Sektördeki ihtiyaçları belirleyerek tecrübe ve bilgi sahibi olduğumuz konularda üretim yapmaya başladık ve şuan kırılmaz polikarbon tabldot tabak ile kapalı çay tepsisi üretimini yapıyoruz. Bu ürünlerde toptan satış konusunda çok uygun fiyatlar sunuyoruz.

Tencere Tamiri

Helvane ve büyük tencerelerinizi daha uzun süre kullanmanız, pişirdiğiniz yemeklerin lezzetinde bozulmalar yaşamamanız için geliştirdiğimiz yöntem sayesinde tencere taban tamiri yapıyoruz. Tencere taban tamiri videomuzu YouTube ve websitemizin anasayfasında bulabilirsiniz.

Tencere taban tamiri işlemini Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yapmaktayız. Bu bölgede tencerelerinizi adresinizden teslim alıyor, tamirini yapıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Diğer şehirler için servisimiz mevcut. Uzak mesafeler için ekonomik kargo yolu ile tencerelerinizin tamirini güvenle yapmaktayız. Bu konuda detaylı bilgi almak için bize telefonla ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız 0 (282) 726 12 61

Online Sipariş

Websitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Ürün sayısı sürekli artmaktadır. Aradığınız ürün websitemizde yoksa, bize ulaşarak depolarımızdan sorgulama yaptırabilirsiniz. Siparişiniz alındıktan sonra ekibimiz sizi arayarak bilgilerin doğruluğunu kontrol eder ve siparişinizi onaylar.

Endüstriyel mutfak sektöründe 14 yıllık tecrübemiz, kaliteli marka ve ürünlerimiz, rekabetçi ve uygun fiyatlarımız, Türkiye’nin her yerine kargo ile hızlı gönderim imkanı gibi sayacağımız bir çok ayrıcalık ile tanışmak için sizi de müşterimiz olmaya davet ediyoruz. Ürünlerimizden memnun kalacağınıza eminiz!

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızdan merkez ve şubemizin adresi ve telefonunu öğrenebilirsiniz.

Ürün kataloğumuzu incelemek için –> Tıklayın
Endüstriyel mutfak malzemeleri –> Google