Büyük Boy Tencereler

Büyük boy tencereler
Büyük boy tencereler paslanmaz çelikten üretilmiştir. Parlaklığını koruyan dış yüzeyler, paslanmaz çelik kulp ve tepeler. Bol yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Pilav, helva ve aşure gibi yemeklerin pişirilmesinde en ekonomik yardımcınızdır. Endüstriyel mutfak için idealdir.

Paslanmaz çelik tencereleri helvane tencere, silindirik tencere ve ev tipi tencere olarak 3 gruba ayırabiliriz. Helvane tencereler kalabalık mutfakların pilav, helva ve aşure yapımı için vazgeçilmezdir. Helvane tencerelerin 110cm’e kadar ebatları bulunmaktadır. Büyük boy tencereler uluslar arası standartlarda olup, tüm dünya profesyonellerinin tercihidir. Tabanlı ve tabansız olarak ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. Tencerelerimiz indüksiyonlu fırınlara uygun olarak da üretilmektedir. Her zevke hitap eden ev tipi tencerelerimiz cam kapaklı veya çelik kapaklıdır. Yapışmaz kaplama olanları da pilav ve karnıyarık için tercih edilmektedir.

Döner ocakları hem ev tipi hem de iş yerleri kullanımlar için tasarlanmış kullanım kolaylığı saylayan ürünlerdendir.

Büyük boy tencereler için bir telefon kadar yakınız. Endüstriyel Mutfak ihtiyaçlarınız için (0212) 659 22 32 telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.