Kapalı Çay Tepsisi, Çaycı Kahveci Tepsisi

Kapalı Çay Tepsisi

Tabaklı 8 adet bardak taşıma kapasitesine sahiptir. Polikarbon malzemeden üretildiği için kırılmaz. Isıya dayanıklıdır. Yazın sıcaklardan ve kışın soğuklardan etkilenmez. Metal kısımlarında paslanmaz malzeme kullanılmıştır.

Şeffaf üst bölüm sayesinde tepsi içindekiler görünebilir. Askılığı bulunmaktadır, askılık sayesinde elde kolayca taşınır. Kapalı çay tepsisinin genişliği 37 cm, yüksekliği ise 22 cm’dir. Birinci kalite malzemeden üretilmektedir.

Çaycı Kahveci Tepsisi

Yerli üretim, %100 Türk Malı olan çaycı kahveci tepsisi İdeal Endüstriyel Mutfak olarak tarafımızdan üretilmektedir. Bu nedenle piyasadaki diğer tepsilerden fiyatı daha uygundur. Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktayız.

Çay Ocağı, Restoran, Lokanta, İş yeri gibi alanlarda çay servisi için büyük kolaylık sağlar. Taşınan çay, kahve gibi içeceklerin soğumasını önler, tepsideki içeceklere toz ve pislik girmesini engeller. Bu ürün stoklarımızda bulunmaktadır. İster 1 adet ister 100 adet perakende ve toptan satış yapmaktayız.

Kapalı çay tepsisi, çaycı tepsisi siparişi vermek için bize ulaşabilir, sorularınız varsa bize iletebilirsiniz. Merkezimiz İSTOÇ’da, şubemiz ise Tekirdağ/Çerkezköy’de bulunmaktadır. Kargolar bu adreslerden gönderilecektir. İdeal Endüstriyel Mutfak 0 (282) 726 12 61