Kapalı Çay Tepsisi İstanbul

Kahveci tepsisi

Kapalı Çay Tepsisi İstanbul

Kapalı çay tepsisi İstanbul bölgesinde en uygun fiyata üstelik garantili olarak İdeal Endüstriyel Mutfak Malzemeleri tarafından üretilmekte ve satılmaktadır.

Çay ocakları, lokantalar, restoranlar, iş yerleri ve daha bir çok yerde sorun yaşamadan kullanabileceğiniz kapalı çay tepsisi polikarbon malzemeden üretilmektedir. %100 yerli üretim ve yerli sermayedir.

İstanbul’da kapalı çay tepsisi arıyorsanız büyük boy yani tabaklarıyla birlikte tam 8 adet çay bardağı kapasitesine sahip ürünümüzü mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Paslanmaz taşıma askısı ve tabanı ile uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Çay tepsimizde kullandığımız tüm malzemeler 1. kalitedir.

İSTOÇ ve diğer satış noktalarımızdan Türkiye’nin her yerine olduğu gibi, İstanbul’un da her noktasına adrese teslim ürünümüzü göndermekteyiz. Çay tepsisi ihtiyacınız için bize ulaşın, en kaliteli ürünü en iyi fiyatlara alın.

Fiyat karşılaştırması için arama yapabilirsiniz. Tüm internette en uygun fiyat bizde! Bize ulaşmak için telefon numaramız 0 (282) 726 12 61