Konya Tabldot Tabak Online Sipariş, Hızlı Kargo

Tabldot Tabak Konya

15 yılı aşkın Endüstriyel Mutfak malzemeleri tecrübemiz, %100 müşteri memnuniyetli hizmetlerimiz, ve satış sonrası destek ve servis imkanları ile İdeal Endüstriyel Mutfak olarak üretime devam ediyoruz.

Polikarbon malzemeden ürettiğimiz tabldot tabak, beyaz renktedir. Kırılmaz polikarbon malzemeden üretilmektedir. Antibakteriyel olan tabaklarda bakteri üremesi olmamaktadır. Böylece hijyen kurallarına uygun, sağlıklı yemek servisi yapabilirsiniz.

Polikarbon malzemeden ürettiğimiz tabldot tabaklar kırılmaz. Esneme yapar fakat kırılmaz. Köşelerde kırılmalardan mağdur olan kişiler ürünümüzü güvenle kullanabilirler.

Restoran, lokanta, iş yeri, fabrika, ofis gibi alanlarda hızlı, kolay, temiz yemek servisi imkanı sağlar. Tabldotlar beyaz renktedir. Temizlenmesi kolaydır.

Tabldot tabak Konya ürün stoğumuz bulunmaktadır. İstediğiniz sayıda tabldot tabak hızlı kargo ile adresinize ulaştırılır. Aynı gün kargo imkanı mevcuttur.

Tabldot tabaklarımız standart 5 bölmelidir. Çorba, yemek, salata, tatlı, çatal-bıçak alanları standartlara uygun olarak ayarlanmıştır.

İdeal Endüstriyel Mutfak güvencesi ile tabldot tabak ihtiyaçlarınıza kesin çözüm arıyorsanız bize ulaşın. Toptan ve perakende fiyatlarımızı öğrenmeden tabldot almayın.

İdeal Endüstriyel Mutfak 0 (282) 725 26 54

Sipariş vermek için bize ulaşın.