Tencere Taban Tamiri

Tencere taban tamiri, saf alüminyum telini ilaç kullanmadan yüksek derece ısı ile tencerenin taban kısmına püskürtmeyle hava aldırmadan yapılan işlemlerdir. Bu şekilde paslanmaz gövde ile alüminyum molekülleri biri birine adapte olmaktadır. Yapılan işlemlerden sonra tencerenizi daha çok uzun süre sorunsuz kullanırsınız.

Tabanı düşen paslanmaz çelik tencereler kullanılamaz hale gelir. Paslanmaz çelik tencerelerin bakımı düzenli olarak yapılırsa kullanım süresi 10 ile 15 yıl arasında uzamaktadır.

Hizmetlerimiz arasında Kayalar tencereleri tamir, Öztiryakiler tencerleri tamir, Yürük tencereleri tamir, Kayalar tencereleri taban bakımı, Öztiryakiler tencereleri taban bakımı, Yürük tencereleri taban bakımı ve diğer tencere taban tamir bulunmaktadır.

Tencere taban tamiri yapılarak az bir maliyetle geri dönüşüm yapılmış olur. Tencerenizin tabanını yaptırmadan yeni bir tencere alırsanız belli bir müddet sonra yenisinde de aynı sorun olacak bu durumda 3 katı fazla para ödeyerek yenisini almanın bir avantajı olmayacak. Tencere taban tamiri ve tencere taban yenileme yaptırmak sizler için daha mantıklıdır. Restoranlar, oteller ve yemek firmaları tencere taban tamiri ve tencere taban yenileme yaptırmaktadır.

Tencere Taban Tamiri Nasıl Yapılır?

Tencere taban tamiri makinesiyle yüksek derece ısı ile tencerenin taban kısmına püskürtmeyle yapılmaktadır.

Endüstriyel mutfak sektöründe hizmet veren İdeal Endüstriyel Mutfak kurulduğu günden bu güne kalite anlayışı ve hizmetleri ile tencere tamiri konusunda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kayalar tencereleri tamir, Öztiryakiler tencerleri tamir, Yürük tencereleri tamir, Kayalar tencereleri taban bakımı, Öztiryakiler tencereleri taban bakımı, Yürük tencereleri taban bakımı ve diğer tencere taban tamir hizmetleri sunuyoruz.

Öztiryakiler tencerleri tamir, Öztiryakiler tencereleri taban bakımı, Kayalar tencereleri tamir, Yürük tencereleri tamir, Kayalar tencereleri taban bakımı, Yürük tencereleri taban bakımı ve diğer tencere taban tamir hizmeti için bizi arayın.

Tabanı tamamen düşen tencereler zaman içerisinde kullanılamaz hale gelir. Kullanılırsa yemeklerin dibinin yanmasına ve temizlik sorunlarına yol açmaktadır. Tencere taban tamiri hakkında 0532 632 33 35 numaralı telefondan bizleri arayın. Sizlere kalıcı çözümler sunalım.