Tencere Tamiri İstanbul Taban Tamiri Kulp Tamiri

Tencere Tamiri İstanbul Taban Tamiri Kulp Tamiri

Tencere Tamiri İstanbul

İstanbul bölgesinde 15 yıllık tecrübe ve endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda bize güvenebilirsiniz. Her türlü ihtiyacınız için hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Nasıl?

Tencere taban tamiri, saf alüminyum telini ilaç kullanmadan yüksek derece ısı ile tencerenin taban kısmına püskürtmeyle hava aldırmadan yapılan işlemlerdir. Bu şekilde paslanmaz gövde ile alüminyum molekülleri biri birine adapte olmaktadır. Yapılan işlemlerden sonra tencerenizi daha çok uzun süre sorunsuz kullanırsınız.

Kullanım Süresi

Tabanı düşen paslanmaz çelik tencereler kullanılamaz hale gelir. Paslanmaz çelik tencerelerin bakımı düzenli olarak yapılırsa kullanım süresi 10 ile 15 yıl arasında uzamaktadır.

Hizmetlerimiz arasında Kayalar tencereleri tamir, Öztiryakiler tencerleri tamir, Yürük tencereleri tamir, Kayalar tencereleri taban bakımı, Öztiryakiler tencereleri taban bakımı, Yürük tencereleri taban bakımı ve diğer tencere taban tamir bulunmaktadır.

Maliyet

Tencere taban tamiri yapılarak az bir maliyetle geri dönüşüm yapılmış olur. Tencerenizin tabanını yaptırmadan yeni bir tencere alırsanız belli bir müddet sonra yenisinde de aynı sorun olacak bu durumda 3 katı fazla para ödeyerek yenisini almanın bir avantajı olmayacak. Tencere taban tamiri ve tencere taban yenileme yaptırmak sizler için daha mantıklıdır. Restoranlar, oteller ve yemek firmaları tencere taban tamiri ve tencere taban yenileme yaptırmaktadır.